«آی بولتن» منتشر شد

مسئول کمیته روابط بین الملل انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با اعلام این خبر افزود: ‌آی بولتن نام خبرنامه انگلیسی زبان انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و حاصل همکاری مشترک کمیتۀ روابط بین‌الملل انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و اداره‌کل ارتباطات بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران است که به صورت دو ماهنامه منتشر می‌شود. هیئت تحریره آی بولتن افراد علاقمند و داوطلبی هستند که در گردآوری،‌ترجمه و ویراستاری مطالب همکاری می کنند. و اسامی آنها در این نشانی قابل دسترس است.

هدف از این نشریه اطلاع‌رسانی اخبار و فعالیت‌های حوزۀ علم اطلاعات و دانش‌شناسی در ایران، به زبان انگلیسی به جهانیان است. آی بولتن پس از انتشار آزمایشی یک شماره (شماره صفر) با تشکیل تیم هیئت تحریریه،‌ مترجمان و ویراستاران به طور رسمی در ۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ (۵تیر ۱۳۹۷) منتشر شد. این نشریه با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه برای سفارتخانه های ایران در خارج از کشور،‌ گروه های علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه ها،‌ موسسات آموزش عالی،‌ پژوهشگاه های سراسر کشور و شاخه های انجمن ارسال می شود.

آی بولتن همچنین به صورت الکترونیکی به نشانی http://ibulletin.info در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در نسخۀ الکترونیکی آن علاوه‌بر متن کامل خبرها مطالب بیشتر به‌صورت چندرسانه‌ای (multimedia) به مطالب افزوده می‌شود.

علاقه مندان به اشتراک و دریافت مستمر آی بولتن همچنین درج آگهی با رایانامه info@ibulletin.info مکاتبه نمایند.

آخرین اخبار