نهمین برنامه زنده آموزشی” قطب نمای آموزش” انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران با عنوان “مشاهده در پژوهش های دانشگاهی ” برگزار شد.

نهمین برنامه زنده آموزشی” قطب نمای آموزش”  انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران در روز سه شنبه مورخ 11 شهریور 1399 ساعت 21 الی 23 در صفحه اینستاگرام انجمن با عنوان ” مشاهده در پژوهش های دانشگاهی ” با تدریس جناب آقای دکتر عبدالرسول خسروی دانشیار گروه کتابداری و اطلاع رسانی بوشهر دانشگاه علوم پژشکی بوشهر برگزار شد. این برنامه به منظور یاری رسانی به پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برنامه ریزی شده است.

مجری این نشست سرکار خانم دکتر میترا صمیعی ، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی ومسئول کمیته آموزش و از اعضای هیئت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران بود. وی در ابتدای جلسه  به معرفی برنامه های زنده آموزشی و هدف از برگزاری این برنامه ها و نیز موضوع این برنامه آموزشی با عنوان ابزار گرداوری اطلاعات مشاهده و اهمیت آن در پژوهش های دانشگاهی پرداخت. سپس جناب آقای دکتر عبدالرسول خسروی به ارائه برنامه آموزشی خود پرداخت ونکات بسیار خوب و کاربردی در خصوص ابزار گردآوری اطلاعات مشاهده و اهمیت آن در پایان نامه با ذکر نمونه های عملی و کاربردی ارائه کردند. در این برنامه، برخی ازاعضای هیئت مدیره انجمن، اساتید دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کتابداران شرکت داشتند. در این برنامه حاضرین پرسش های خود را در قالب کامنت ارائه کردند و جناب اقای دکتر عبدالرسول خسروی به سوالات حاضرین پاسخ دادند. برای مشاهده این برنامه می توانید به کانال آپارت انجمن (لینک‌های زیر) مراجعه کنید.

آخرین اخبار