دهمین برنامه زنده آموزشی” قطب نمای آموزش” انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران با عنوان “روایی و پایایی در پژوهش های دانشگاهی ” برگزار شد.

دهمین برنامه زنده آموزشی” قطب نمای آموزش”  انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران در روز سه شنبه مورخ 18 شهریور 1399 ساعت 21 الی 23 در صفحه اینستاگرام انجمن با عنوان ” روایی و پایایی در پژوهش های دانشگاهی ” با تدریس سرکار خانم دکتر سمیه سادات آخشیک عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی برگزار شد. این برنامه به منظور یاری رسانی به پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برنامه ریزی شده است.

مجری این نشست سرکار خانم دکتر میترا صمیعی ، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبائی و مسئول کمیته آموزش و از اعضای هیئت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران بود. وی در ابتدای جلسه   به معرفی برنامه های زنده آموزشی و هدف از برگزاری این برنامه ها و نیز موضوع این برنامه آموزشی پرداخت. سپس سرکار خانم دکتر آخشیک به ارائه برنامه آموزشی خود پرداخت ونکات بسیار خوب و کاربردی در خصوص روایی و پایایی و اهمیت آن در پایان نامه ارائه کردند. در این برنامه، برخی ازاعضای هیئت مدیره انجمن، اساتید دانشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کتابداران شرکت داشتند. در این برنامه حاضرین پرسش های خود را در قالب کامنت ارائه کردند و سرکار خانم دکتر آخشیک به سوالات حاضرین پاسخ دادند. برای مشاهده این برنامه می توانید به کانال آپارت انجمن (لینک‌های زیر) مراجعه کنید.

آخرین اخبار