ویژه برنامه های انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران در دوران مقابله با ویروس کرونا

روابط عمومی انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران در این روزهای قرنطینه برای علاقه مندان به داستان های کهن، حکایت های هزار و یک شب را گویا کرده و هر شب در ساعت ٩ یکی از آنها را در کانال تلگرام انجمن (با آدرس ilisa_pr@) منتشر می کند. در هر هفته نیز ٣ بازی، از بازی های سنتی ایرانی که می توان در خانه و به صورت جمعی انجام داد معرفی خواهد شد. در ضمن علاقه مندان با دنبال کردن صفحه اینستاگرام انجمن می توانند از برنامه‌های دیگر در این ایام استفاده کنند. این برنامه ها شامل معرفی کتاب به صورت متنی و تصویری و آشنایی با پادکست‌های مرتبط با کتاب است.
در کنار این برنامه ها، کمیته های پژوهش و روابط عمومی انجمن نشست‌هایی به صورت مجازی و در فضای اینستاگرام برگزار خواهند کرد که اولین برنامه لایو عمومی است که دوشنبه اول اردیبهشت از ساعت ٨ تا ١٠ شب برگزار خواهد شد. در این برنامه کتابداران، آرشیویست ها و متخصصان علوم اطلاعات می توانند تجربه ها و مشکلات خود را در ارائه خدمت در ایام کرونا، باهم به اشتراک بگذارند و به افرادی که علاقه مندی شان را در مشارکت اعلام نمایند، ۵ دقیقه فرصت صحبت داده می شود.
از جمله برنامه های جذاب دیگر نشست های  زنده عمومی و تخصصی و همچنین نشست‌های زنده با متخصصان علوم اطلاعات و کتابداران ساکن در خارج از کشور است.
ما را در صفحه اینستاگرام انجمن به آدرس ilisa1345 دنبال کنید.
مشتاقانه منتظر مشارکت و حضورتان هستیم.

آخرین اخبار