گزارش پنجمین جلسه مشترک کمیته‌های انجمن

 همچنین در این زمینه و در مورد همکاری انجمن با ادکا مقرر شد تا ادکا در تمامی موارد از برنامه­ ریزی، اطلاع­ رسانی تا اجرا با انجمن همکاری نمایند. در این زمینه آقای غلامی قرار شد تا پس از مذاکره با هیئت مدیره ادکا در مورد این موضوع با آقای دکتر اصنافی هماهنگی­های لازم را به عمل آورند.

    ارائه گزارش پیشرفت بررسی موضوع پژوهش ملی توسط خانم اسدی و آقای دکتر افشار

 خانم اسدی با توجه به عدم حضور خود فعالیت­های انجام گرفته در این زمینه را ارسال کرده بودند. جستجوهای لازم در این زمینه انجام شده و موضوع­های اجرا شده مشخص شده بودند. با توجه به اینکه مقرر شده تا موضوع­های پیشنهادی مناسب از طرف خانم اسدی و آقای دکتر افشار پیشنهاد شوند، مقرر شد تا موضوع­های پیشنهادی تا جلسه آینده تهیه و در دستور جلسه بعدی قرار گیرد.

     بررسی راهکار و روند توسعه پایگاه اطلاعاتی اعضای هیئت علمی و گروه­های کتابداری توسط خانم درخوش

 خانم درخوش با توجه به نظر سنجی که انجام گرفته بود گزارشی از تهیه فرم مورد استفاده در جلسه مدیران گروه­ها و انجمن ارائه دادند و قرار شد تا در جلسه مذکور پرسشنامه مذکور توزیع و اطلاعات لازم دریافت گردد. همچنین مقرر شد تا در آن جلسه موضوع به افراد حاضر معرفی شود. همچنین مقرر شد تا در جلسه آینده گزارش مختصری از فرایند اجرا و نتیجه حاصله توسط خانم درخوش ارائه شود.

     بحث در مورد موضوع­های مورد توافق جهت همکاری با انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات

 وب سایت انجمن مذکور توسط دکتر علیپور حافظی معرفی شد تا در زمینه همکاری­های لازم بین دو انجمن فکر شود و تا قبل از جلسه مشترک انجمن با انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات افراد دیدگاه­های خود را به اطلاع دکتر علیپور حافظی برسانند تا در جلسه مذکور مطرح شوند. در این زمینه پیشنهادهای زیر از طرف آقای دکتر علیپور حافظی مطرح شد: قرار دادن لوگوهای انجمن­ها در وب سایت­های یکدیگر، قرار دادن اخبار انجمن­ها و پیوسندهای مورد نیاز در وب­سایت­های یکدیگر، برگزاری کنفرانس­ها و همایش­های مشترک، اجرای پروژه‌های مشترک، بهره‌­گیری از تجربیات یکدیگر

 

 

آخرین اخبار