اولین «رویداد کتابدارانه» برگزار می‌شود

 «رویداد کتابدارانه» یک دورهمی صمیمانه، عمومی، بدون موضوع از پیش تعیین شده، بدون دستور جلسه و بدون سخنران است. هدف این رویداد که قرار است به صورت ماهانه انجام شود، دور هم گرد آوردن کتابداران، آرشیویست ها، موزه داران، دوستداران کتاب و علم اطلاعات است، برای دیدار با یکدیگر، گپ و گفت های دوستانه، طرح نظرها و دیدگاه ها و یادگیری رو در رو. برای حضور در رویداد کتابدارانه، تنها کافی است دوستدار کتاب، دانش و اطلاعات باشید.


حضور در این رویداد هزینه ای برای شرکت کنندگان ندارد و شرط سنی یا تحصیلی خاصی نیز برای حضور وجود ندارد. رویداد در واقع اجتماعی دوستانه و غیررسمی برای دیدار جوانان (دانشجویان و فارغ التحصیلان)، اساتید و پیشکسوتان کتابداری و دوستداران این حوزه است.

رویداد کتابدارانه در هر مکان دوستانه با امکان یک پذیرایی ساده برگزار می شود، که برای اولین بار قرار است همدیگر را در روز 17 آذرماه 1395، از ساعت 16.30 در باغ هنر(خانه شعر) ملاقات کنیم.

آدرس باغ هنر: ایستگاه مترو حقانی، خروجی مسجد خرمشهر، ضلع شرقی باغ موزه دفاع مقدس، ابتدای بلوار، خانه شعر یا اتوبان  حقانی، باند شمال به جنوب، خروجی کتابخانه ملی، تقاطع اول، سمت راست، تقاطع دوم، سمت راست.

آخرین اخبار