انتخابات انجمن علمی کتابداری ایران شاخه مازندارن، همزمان با همایش «نقش سمن های اجتماعی در توسعه فرهنگی» برگزار می شود

 

  دکتر موسی یمین فیروز، دبیر سومین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران- شاخه مازندران با اعلام این خبر گفت:  از همه علاقمندان برای حضور در این همایش دعوت بعمل می آید.

وی افزود: ابرای انتخابات انجمن فقط اعضای رسمی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی می توانند در رای گیری شرکت نمایند. بنابراین افرادی که هنوز عضو نشدند یا عضویت آنها به پایان رسیده است با مراجعه به سایت انجمن شاخه مازندران به آدرس www.mazlisa.ir  به عنوان عضو انجمن ثبت نام کنند و کارت عضویت الکترونیکی(موقت) خود را دریافت نمایند.

یمین فیروز گفت: ارائه پرینت کارت عضویت موقت در روز همایش برای شرکت کنندگان الزامی است و به کسانی که کارت عضویت بهمراه نداشته باشند برگه رای داده نخواهد شد و برای دریافت کارت عضویت موقت نیاز به پرداخت حق عضویت نیست.

وی تاکید کرد: افراد علاقمند برای اعلام کاندیداتوری،می توانند از قسمت پروفایل خود سوابق علمی و اجرایی و فرهنگی خود را بارگذاری کنند تا تقاضایشان مورد بررسی قرار گیرد.

قابل ذکر است سخنران ویژه این همایش «نقش سمن های اجتماعی در توسعه فرهنگی»  دکتر عبدالحسن آذرنگ هستند و همایش مذکور با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مازندران،  اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بابل، دانشگاه علوم پزشکی بابل، دانشگاه پیام نورمازندران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل و موسسه پیام حنان برگزار می گردد.

آخرین اخبار