چاپ کردن این صفحه

هشتمین جشنواره پژوهش سازمان اسناد و كتابخانه ملي برگزار مي شود

15 مهر 1396

به همت اداره كل آموزش و پژوهش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ایران و به منظور معرفي دستاوردهاي علمي و پژوهشي در حوزه هاي علم اطلاعات و دانش شناسي ، علوم آرشيوي و اسنادي و ايران شناسي ، اسلام شناسي ،اداره كل پژوهش و آموزش سازمان اسناد و كتابخانه ملي ، از سال ۱۳۸۹ حركتي نو را با عنوان «جشنواره هفته پژوهش» آغاز كرده و تاکنون، ۷ دوره از اين جشنواره برگزار شده است.

 

جشنواره هفته پژوهش در بخش‌های ۱.حوزه‌هاي موضوعي شامل علم اطلاعات و دانش شناسی، علوم آرشيوي، اسلام‌شناسي،ايران‌شناسي و انقلاب اسلامي  (آثار مرجع، بنیادی و کاربردی)، ۲. آثار علمی شامل پایان‌نامه، کتاب(تألیفی، تدوين، ترجمه،  نقد، مقابله، تصحيح و تحقیق)، و طرح (خاتمه یافته) و ۳. تقدير از پژوهشگران برگزيده سازمان اسناد و کتابخانه ملی شامل اعضاي هيات علمي و كارشناسان برگزار می‌شود.

آثار ارائه شده باید از مهر ۹۵ تا مهر ۹۶ باشند. لازم بذكر است در حاشيه ي اين مراسم شركت هايي در حوزه ي پژوهش به معرفي خدمات و دستاوردهايشان خواهند پرداخت .

تمامی آثار بايد حداکثر تا تاريخ ۱۳۹۶/۷/۳۰  به‌صورت الكترونيكي و به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  ارسال شوند. براي کسب هرگونه اطلاعات بيشتر با دبيرخانه جشنواره (خانم تركاشوند ۸۱۶۲۳۲۸۲) تماس حاصل نماييد. 

 

موارد مرتبط

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…