نخستین جلسه پنل "شاخص‌ها و استانداردهای فرایندهای نگهداری" برگزار شد

10 مهر 1396

عصر روز چهارشنبه ۵ مهر نخستین جلسه حضوری و عمومی پنل "شاخص‌ها و استانداردهای فرایندهای نگهداری" از مجموعه نشست‌های سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات در كتابخانه حسینیه ارشاد برگزار شد.

 در این جلسه که با حضور خانم‌ها کبیری، پورحسن، تاجداری، بهلولی، نوذر و آقایان مسعودی، دکتر عزیزی، پیروز ابراهیمی، میرسید، مهندس امینی و تورج حیدری برگزار شد، ابتدا مسعودی دبیر پنل توضیحاتی در باره کنگره و پنل فرایندهای نگهداری ارائه کرد و پس از آن هر یک از حاضران نظرهای خود را در باره مباحث پنل، اعضای پنل و شیوه ارائه مطالب مطرح کردند.
موضوع‌هایی همچون دیدگاه ایزو در خصوص استانداردسازی فرایندهای نگهداری، تجربه استانداردسازی فرایندهای نگهداری در یکی از مراکز کتابخانه‌ای ایران، ایجاد سامانه‌های آرشیوی، استاندارسازی مخازن کتابخانه، مشکلات نگهداری اطلاعات سلامت، به کارگیری فناوری در فرایندهای نگهداری منابع مکتوب و دیجیتال و گزارش مقاله ارائه شده در ایفلا ۲۰۱۷ درباره نگهداری منابع و حفظ میراث فرهنگی در بحبوحه جنگ‌ها از جمله مباحث جلسه بود که حاضران برای بحث و طرح در کنگره پیشنهاد کردند.

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…