فراخوان دومین دوره جایزه ملی پوری سلطانی

20 مهر 1396

دومین دوره جایزه ملی پوری سلطانی همزمان با سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات برگزار می‌شود. این جایزه به  بهترین فعالیت حرفه‌ای و یا ابزار کاربردی در حوزه علوم اطلاعات که از ابتدای سال 1395 تا پایان سال 1396 اجرایی شده است، اعطا می‌شود.

این جایزه بر اساس نظام‌نامه جوایز ملی انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران مصوبه نشست ششم هئیت‌مدیره دوره ششم به تاریخ 4/4/ 1395 و به منظور قدردانی از حرفه‌مندان حوزه علوم اطلاعات که اثر برجسته‌ای انجام داده اند اعطا می‌شود.

علاقمندان می‌توانند با ارسال آثار خود در این فراخوان شرکت کنند. آثار ارسالی برگزیده بعد از انجام مراحل داوری  همزمان با سومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات در آبان‌ماه 1396 مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

داوطلبان می‌توانند، شرح مختصری از فعالیت خود را تا تاریخ 7 آبان 1396 حداکثر در 1500 کلمه در وبگاه کنگره نشانی www.congress.ilisa.ir   یا از پیوند زیر ارسال کنند. آثار دریافتی بعد از موفقیت در داوری اولیه مورد ارزیابی نهایی هئیت داوران قرار خواهد گرفت. آثار برگزیده با به دست آوردن امتیازهای لازم، معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

دبیرخانه دومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران

برای ارسال آثار اینجا را کلیک کنید.

نظر

 • کتابدار پنج شنبه, 20 مهر 1396

  سلام
  آثار با چه فونتی نوشته شود ؟

 • کتابدار پنج شنبه, 20 مهر 1396

  سلام
  آیا می توان یک اثر را برای شرکت در دو جایزه هم پوری سلطانی و هم جایزه عباس حری فرستاد یا تنها می توان به یک جایزه فرستاد. خواهشمند است راهنمایی نمایید.
  با تشکر

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…