انتصاب عضو برجسته انجمن به عضویت در هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور

21 اسفند 1396 نویسنده :  

رییس جمهور در احکام جداگانه‌ای با پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، 5 عضو هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور را برای مدت چهار سال منصوب کرد.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر روحانی در احکام جداگانه‌ای با پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، 5 عضو هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور را برای مدت چهار سال منصوب کرد. این انتصاب ها در اجرای بند (و) ماده (2) قانون تأسیس و نحوه اداره کتابخانه‌های عمومی کشور مصوب 1382.12.17 مجلس شورای اسلامی، روز شنبه 19 اسفند و با پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت. مطابق این احکام، خانم‌ها دکتر مهری پریرخ، و دکتر فاطمه فهیم نیا؛ از اعضاء و همکاران فرهیخته انجمن و آقایان هوشنگ مرادی کرمانی، دکتر محسن جوادی و علیرضا مختارپور قهرودی برای مدت چهار سال به عنوان اعضای هیأت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور منصوب شدند.

انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران با آرزوی موفقیت برای همه اعضای هیئت امنا، امیدوار است حضور این افراد موجب اعتلای بیش از پیش کتابخانه های عمومی و گسترش دسترسی مردم به اطلاعات و دانش شده و بهره گیری از نیروهای متخصص و با انگیزه در تمام سطوح نهاد کتابخانه های عمومی صورت پذیرد.

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…