ارتقای رتبه انجمن به رتبه B

14 آبان 1392

در تازه‌ترين ارزيابي كميسيون انجمن‌هاي علمي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در باره انجمن‌هاي علمي كشور، انجمن علمي كتابداري و اطلاع‌رساني ايران با يك پله صعود به رتبه B دست یافت. بنابر اعلام دبير كميته برنامه‌ريزي و ارزشيابي انجمن، در ارزيابي سالانه انجمن توسط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، انجمن كتابداري و اطلاع‌رساني ايران، با كسب 524/75 امتياز رتبه B را از كميسيون انجمن‌هاي علمي دريافت كرد.

 

فرامرز مسعودي دبير كميته برنامه‌ريزي و ارزشيابي انجمن اعلام كرد مطابق فرآيند ارزيابي انجمن‌ها در وزارت علوم، عملكرد انجمن‌هاي علمي همه ساله پس از پايان سال بر اساس معيارها و شاخص‌هاي متعدد و شواهد و مستندات، بررسي شده و مطابق آيين‌نامه‌هاي مربوط امتياز عملکرد انجمن‌ها محاسبه و اعلام مي‌شود. مسعودي اضافه كرد امتياز کسب شده مربوط به عملكرد و وضعيت انجمن در سال 1391 بوده كه در 6 ماهه اول سال 92 براي ارزيابي به كميسيون ارسال شده بود.

بنابر اعلام دبير كميته برنامه‌ريزي و ارزشيابي انجمن، در دو دوره اخیر یعنی سال‌هاي 1389 و 1390 جايگاه انجمن در رتبه C قرار داشت اما با تلاش موثر اعضاي انجمن در سال 1391 و انعکاس صحيح و دقيق عملكرد انجمن و همچنین ارائه شواهد و مستندات مورد نياز کمیسیون، رتبه انجمن به مرتبه B ارتقاء يافت.

 

كميته برنامه‌ريزي و ارزشيابي انجمن كه مسئوليت هدف‌گزيني، برنامه‌ريزي و مديريت عملكرد انجمن را نيز به عهده دارد، دستيابي به رتبه A را براي وضعيت انجمن در سال جاري پيش‌بيني و هدف‌گذاري كرده است.

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…