چاپ کردن این صفحه

عضویت افتخاری دکتر علی نجفی نماینده مجلس شورای اسلامی در انجمن

11 بهمن 1395
نویسنده :  

بر اساس گزارش شاخه مازندران، در دیدار و نشست صمیمی اعضای هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه مازندران با دکتر علی نجفی نماینده محبوب مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی، که در روز پنج شنبه مورخ 30/10/1395 در دفتر ایشان از ساعت 16 الی 17 برگزار گردید، ابلاغ عضویت افتخاری ایشان از سوی دکتر یمین فیروز رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه مازندران تقدیم گردید. متن ابلاغ به شرح زیر می باشد:

 

جناب آقای دکتر علی نجفی

نماینده محترم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی

با احترام و عنایت به اهمیت فعالیت و کارکرد انجمن های علمی بعنوان مهمترین کانون های تفکر و خرد جمعی و به تبع آن حرکت به سمت توسعه پایدار به استحضار می رساند بحمدالله ایران اسلامی با تکیه بر دانش و تلاش متخصصان متعهد و در قالب مجامع و انجمن های علمی و تخصصی، مرحله نوینی از پیشرفت را تجربه می نماید که رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری و نیز نگاه ویژه دولت تدبیر و امید، فصل امیدی برای رشد و شکوفایی بیشتر دانش با تاکید بر خرد جمعی اندیشمندان فراهم نموده است. در همین راستا انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران - شاخه مازندران فرصت را مغتنم شمرده و با لحاظ دیدگاه های ارزشمندتان در زمینه های علمی، فرهنگی و اجتماعی، جنابعالی را به عنوان عضو افتخاری انجمن انتخاب می کند. مایه بسی افتخار خواهد بود که با عنایت و همراهی حضرتعالی، برنامه های این انجمن از جمله ترویج فرهنگ مطالعه، تبیین ضرورت توسعه مفهوم کتاب، کتابخانه و مطالعه و نیز ارتقای سواد اطلاعاتی شهروندان، محقق شود.

دکتر موسی یمین فیروز

رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران – شاخه مازندران

موارد مرتبط

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…