چاپ کردن این صفحه

برگزاري جلسه ايجاد انجمن كتابداري شاخه آذربايجان

26 آبان 1392
نویسنده :  

جلسه هماهنگی و هم اندیشی ایجاد انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی شاخه آذربایجان در دانشگاه تبریز برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران شاخه آذربایجان روز چهارشنبه8 آبان ماه 92 با حضور اعضاء هیأت موسس و جمعی از اساتید و دانشجویان و کتابداران، در گروه کتابداری دانشگاه تبریز برگزار شد.

 

در این جلسه اهداف، ضروریات و بسترهای مورد نیاز تاسیس انجمن و شناسایی ظرفیت‌های بالقوه موجود استان از سوی آقای دکتر زوارقی بیان شد. آقای احمدی به تشریح فعالیت‌های انجمن و روند اجرایی آن پرداخت. همچنین کمیته‌های اجرایی انجمن، شامل کمیته هماهنگی با سازمان‌ها و نهادها و دانشگاه‌ها، کمیته مالی، کمیته اطلاع رسانی و کمیته جذب تشکل‌های دانشجویی و زیر مجموعه‌های این کمیته‌ها جهت انجام و پی‌گیری امور ابتدایی انجمن معرفی شدند. سپس هر یک از اعضاء حاضر در جلسه به بحث و گفتگو در زمینه پیشبرد اهداف انجمن پرداخته و زمینه‌های همکاری خود را اعلام نمودند. در پایان با رأی اکثریت آراء، روز مجمع و انتخابات هیأت مدیره انجمن شاخه آذربایجان پس از هماهنگی و تأیید انجمن مرکزی ، به تاریخ 2 آذر 92مصادف با اخرین روز هفته کتاب، تعیین شد.

موارد مرتبط

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…