چاپ کردن این صفحه

برگزاری یازدهمین دورهمی كتابدارانه در گالری كتابخانه ملی ایران

19 دی 1396 نویسنده :  

انجمن كتابداری و اطلاع رسانی ایران از کتابداران و فعالان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی برای حضور در هفتمین دورهمی در سال ١٣٩٦ كه یازدهمین رویداد كتابدارانه است، دعوت می‌کند.

 

 

انجمن كتابداری و اطلاع رسانی ایران روابط عمومی در یازدهمین دورهمی صمیمانه انجمن، كتابخانه ملی ایران روز سه شنبه ٢٦ دی ماه از ساعت ۴ تا ۶ میزبان این دورهمی خواهد بود.

«دورهمی کتابدارانه» یک دورهمی دوستانه، عمومی، بدون موضوع از پیش تعیین شده، بدون دستور جلسه و بدون سخنران است و هدف این رویداد که به صورت ماهانه انجام می شود، برای دیدار وگپ و گفت های دوستانه کتابداران، آرشیویست ها، موزه داران، دوستداران کتاب و نشر و علم اطلاعات و طرح نظرها و دیدگاه هایشان است.

پیرو هماهنگی انجام شده، در این رویداد سركار خانم دكتر بروجردی، رییس محترم كتابخانه ملی نیز در جمع كتابداران حضور خواهند داشت.

برای حضور در رویداد کتابدارانه، تنها کافی است دوستدار کتاب، دانش و اطلاعات باشید.

این نشست در بزرگراه شهید حقانی، بعد ازمترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی، گالری سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

موارد مرتبط

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…