اولین «رویداد کتابدارانه» برگزار می‌شود

09 آذر 1395 نویسنده :  

اولین «رویداد کتابدارانه» انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با همکاری کمیته روابط عمومی انجمن روز چهارشنبه 17 آذر 1395 در خانه شعر باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

 «رویداد کتابدارانه» یک دورهمی صمیمانه، عمومی، بدون موضوع از پیش تعیین شده، بدون دستور جلسه و بدون سخنران است. هدف این رویداد که قرار است به صورت ماهانه انجام شود، دور هم گرد آوردن کتابداران، آرشیویست ها، موزه داران، دوستداران کتاب و علم اطلاعات است، برای دیدار با یکدیگر، گپ و گفت های دوستانه، طرح نظرها و دیدگاه ها و یادگیری رو در رو. برای حضور در رویداد کتابدارانه، تنها کافی است دوستدار کتاب، دانش و اطلاعات باشید.


حضور در این رویداد هزینه ای برای شرکت کنندگان ندارد و شرط سنی یا تحصیلی خاصی نیز برای حضور وجود ندارد. رویداد در واقع اجتماعی دوستانه و غیررسمی برای دیدار جوانان (دانشجویان و فارغ التحصیلان)، اساتید و پیشکسوتان کتابداری و دوستداران این حوزه است.

رویداد کتابدارانه در هر مکان دوستانه با امکان یک پذیرایی ساده برگزار می شود، که برای اولین بار قرار است همدیگر را در روز 17 آذرماه 1395، از ساعت 16.30 در باغ هنر(خانه شعر) ملاقات کنیم.

آدرس باغ هنر: ایستگاه مترو حقانی، خروجی مسجد خرمشهر، ضلع شرقی باغ موزه دفاع مقدس، ابتدای بلوار، خانه شعر یا اتوبان  حقانی، باند شمال به جنوب، خروجی کتابخانه ملی، تقاطع اول، سمت راست، تقاطع دوم، سمت راست.

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…