چهارمین برنامه زنده آموزشی قطب نمای آموزش با عنوان پیشینه تحقیق و ساختار آن در پایان نامه برگزار شد

19 خرداد 1399
نویسنده :  

چهارمین برنامه زنده آموزشی «قطب نمای آموزش» انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران در روز پنج شنبه مورخ 15 خرداد 1399 ساعت 21 الی 23 در صفحه اینستاگرام انجمن با عنوان «پیشینه تحقیق و ساختار آن در پایان نامه» با تدریس جناب آقای دکتر مهدی محمدی دانشیار دانشگاه قم و رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران ( شاخه قم )، برگزار شد.

 

این برنامه به منظور یاری رسانی به پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برنامه ریزی شده است.

مجری این نشست سرکار خانم دکتر میترا صمیعی ، مسئول کمیته آموزش و از اعضای هیئت مدیره انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران بود. وی در ابتدای برنامه به اهمیت و جایگاه مرور نوشتار در پایان نامه پرداخت و به این نکته اشاره کرد که بسیاری از دانشجویان متاسفانه مرور نوشتار را خیلی جدی نمی گیرند و بدان بی توجه هستند . سپس جناب اقای دکتر محمدی به ارائه برنامه آموزشی خود پرداختند و نکات بسیار خوب و کاربردی را در زمینه پیشینه نویسی و شیوه نوشتن آن در پایان نامه وجایگاه آن در تحقیق پرداختند. در این برنامه حاضرین پرسش های خود را در قالب کامنت ارائه کردند و جناب آقای دکتر محمدی به سوالات حاضرین پاسخ دادند. برای مشاهده این برنامه می توانید به کانال آپارت انجمن (لینک‌های زیر) مراجعه کنید:

قسمت اول

قسمت دوم

 

.

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…