عضویت پیوسته انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی

28 آذر 1390
نویسنده :  

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به عضویت پیوسته شورای انجمن های علمی ایران در آمد. بنابراین این انجمن، در مجمع عمومی شورای انجمن های علمی ایران حق رای خواهد داشت و میتواند از امکانات این شورا برای فعالیتهای علمی انجمن، استفاده نماید. بعد از ظهر امروز، به صورت رسمی و طی جلسه ای که در محل شورا برگزار شد، عضویت پیوسته انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، به این انجمن ابلاغ گردید. لازم به ذکر است وظیفه اصلی این شورا، عبارت است از:

 

ايجاد هماهنگي‌ و وحدت‌ رويه‌ ميان‌ انجمن‌هاي‌ علمي‌ ايران‌ و كمك‌ به‌ ارتباط‌ اين‌ انجمن‌ها با دانشگاه‌ها، مؤسسات‌ آموزشي‌ و پژوهشي‌، بخشهاي‌ صنعتي‌، كشاورزي‌ و خدماتي‌ كشور، و مجامع‌ بين‌المللي‌؛ شناساندن‌ جايگاه‌ واقعي‌ و تقويت‌ انجمن‌هاي‌ علمي‌، ايجاد زمينه‌هاي‌ لازم‌ به‌ منظور حضور فعال‌ در مجامع‌ تخصصي‌ براي‌ تأثير گذاري‌ بر روند قانون‌ گذاري‌ و اجرايي‌ كشور، حمايت‌ از حقوق‌ اين‌ انجمن‌ها و همچنين‌ كمك‌ به‌ پيشبرد اهداف‌ كميسيون‌ انجمن‌هاي‌ علمي‌ ايران‌ .(به نقل از سایت شورای انجمن های علمی ایران)

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…