دکتر رضایی شریف آبادی رئیس انجمن کتابداری در دوره پنجم شد

04 ارديبهشت 1392
نویسنده :  

دیروز مورخ 3 اردیبهشت ماه سال نود و دو اولین جلسه انجمن در دوره پنجم با حضور اعضای هیات مدیره چهارم و پنجم در دفتر انجمن در ساعت 16:30 تشکیل شد.

 در ابتدا دکتر رضایی ضمن تبریک به اعضای جدید هیات مدیره و خسته نباشید به اعضای دوره چهارم، درمورد نحوه برگزاری انتخابات و مجمع عمومی نکاتی بیان و حاضرین نیز درخصوص نحوه برگزاری انتخابات و جلب مشارکت بیشتر پیشنهادهایی ارائه نمودند.

سپس اعضای اصلی هیات مدیره نظرات خود را درخصوص ویژگی های رئیس انجمن بیان نمودند و از ویژگی های مهم و برجسته ای که تمام اعضا با هم متفق القول بودند داشتن ارتباطات قوی با دستگاه های مختلف دولتی و غیردولتی، صبوری و داشتن چهره ای آشنا برای مسئولان است.

در این جلسه رئیس، نائب رئیس، خزانه دار و دبیر انجمن تعیین شدند و تعیین مسئولان کمیته ها موکول به جلسه آینده شد و دلیل آن این بود که بهتر است در مورد نحوه کار و فعالیت های کمیته ها تفکر بیشتری صورت بگیرد و سریع تصمیم گیری نشود.

در نهایت دکتر سعید رضایی شریف آبادی به عنوان رئیس انجمن، دکتر ابراهیم افشار نائب رئیس، مریم اسدی دبیر انجمن و فرامرز مسعودی به عنوان خزانه دار در دوره پنجم انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران انتخاب شدند.

 

 

 

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…