دبیر اجرایی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات اعلام کرد، اعضای انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران می‌توانند از تخفیف ۵۰ درصدی برای شرکت در این همایش استفاده کنند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بدینوسیله از کلیه اعضای انجمن دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده (ساعت 9) و عادی (سالیانه ساعت 12) مورخ 29/1/1395 در آدرس: تهران بزرگراه حقانی- بعد از مترو حقانی- بلوار کتابخانه ملی- تالار همایش کتابخانه ملی. کدپستی 14121-16376 تلفن 81622984 تشکیل میگردد، حضور یابند.

شرکت کارخانه جات تولیدی ایران اسپیرال مستقر در شهرک صنعتی بزرگ شرق اصفهان (سگزی) در زمینه بایگانی و آرشیو اسناد در جهت تامین منابع انسانی از کارجویان با مدرک کارشناسی کتابداری یا رشته های مرتبط بصورت تمام وقت و با برخورداری از حقوق و مزایای مکفی دعوت به همکاری می نماید.

نام‌نویسی حضور در نخستین کنگره سالانه متخصصان علوم اطلاعات از سه‌شنبه 14 مهر ماه 1394 آغاز و تا پایان روز  یکشنبه 10 آبان 1394، ادامه خواهد داشت.علاقمندان به شرکت در کنگره میتوانند بر اساس تعرفه‌های زیر ثبت نام کنند.

پخش آنلاین دومین کنگره متخصصان علوم اطلاعات با استفاده از زیر ساخت نرم افزاری موسسه آموزشی آرموک انجام می شود. افرادی که به دلایل مختلف امکان حضور در این کنگره را ندارند می توانند به سادگی از طریق اینترنت در 6 نشست حضور داشته باشند.

انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران با همکاری آرموک دوره کاربرد شبکه های اجتماعی در کتابخانه ها، را برگزار می‌کند.  این دوره در تاریخ 29 مهر ماه 1395 به صورت مجازی توسط سرکار خانم دکتر شیما مرادی برگزار خواهد شد.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…