اخبار وب‌گاه

وب سایت جدید انجمن به مناسبت عید سعید غدیرخم  در روز سه شنبه 24 آبان 90 راه اندازی شد.

امروزه توده عظیمی از اطلاعات بر روی وب سایت ها قابل دسترسی است و وب سایت ها دریچه ای برای ورود به دنیای مجازی و خارج شدن از دنیای واقعی و نقطه اتصال و ارتباط کاربران با اطلاعات است. هر شرکت، سازمان یا موسسه ای تلاش می کند تا با استفاده  از این پدیده نوین در دنیای مجازی جایی را برای خود باز کند.

سازمان اسناد و كتابخانه ملي در نظر دارد از ميان پايان‌نامه‌ها و طرح‌هاي پژوهشي (نیمه دوم ۸۹ تا مهر ۹۰) كه با موضوع سازمان اسناد و كتابخانه ملي انجام شده است نسبت به انتخاب پژوهش برتر اقدام نمايد. لذا از كليه پژوهشگران و فارغ‌التحصيلان علاقه‌مند درخواست مي‌شود كه يك نسخه از پايان‌نامه خود را كه تا پايان مهرماه به اتمام رسيده تا تاریخ ۹۰/۹/۵به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید يا تهران- بزرگراه حقاني- بعد از استگاه مترو حقاني- بلوار كتابخانه ملي- معاونت پژوهش و فناوري دبيرخانه جشنواره: سركار خانم تركاشوند داخلي 3172 ارسال فرمايند.

به منظور پاسداشت اهل قلم و نیز ارتقاء سطح تولیدات علمی، معاونت پژوهش و فناوري سازمان اسناد و كتابخانه ملي هر سال در روز پژوهش از میان كتاب‌هاي حوزه كتابداري و اطلاع‌رساني و علوم آرشيوي که تا پایان شهريور ماه آن سال به چاپ رسيده‌اند اقدام به انتخاب كتاب نمونه و برگزیده می­نماید. بدین منظور، از كليه مولفان و مصنفان كه مايل به شركت در اين جشنواره هستند دعوت مي‌شود كه آثار خود را حداكثر تا تاريخ ۹۰/۹/۵ به دبيرخانه جشنواره واقع در تهران، اتوبان حقاني، بعد از ايستگاه مترو حقاني، بلوار كتابخانه ملي، سازمان اسناد و كتابخانه ملي طبقه مثبت يك، دبيرخانه جشنواره (سركار خانم تركاشوند – داخلي 3172) ارسال فرمايند . آثار برگزيده در هفته پژوهش مورد تشويق قرار خواهند گرفت.

صفحه 1 از 14
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…