«آی بولتن» منتشر شد

11 تیر 1397 نویسنده :  

شمارۀ اول دوماهنامۀ آی‌بولتن (نشریه انگلیسی زبان كتاب،‌كتابداری و اطلاع رسانی ایران) منتشر شد.

مسئول كمیته روابط بین الملل انجمن كتابداری و اطلاع رسانی ایران با اعلام این خبر افزود: ‌آی بولتن نام خبرنامه انگلیسی زبان انجمن كتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و حاصل همكاری مشترك كمیتۀ روابط بین‌الملل انجمن كتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و اداره‌كل ارتباطات بین‌الملل سازمان اسناد و كتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران است كه به صورت دو ماهنامه منتشر می‌شود. هیئت تحریره آی بولتن افراد علاقمند و داوطلبی هستند كه در گردآوری،‌ترجمه و ویراستاری مطالب همكاری می كنند. و اسامی آنها در این نشانی قابل دسترس است.

هدف از این نشریه اطلاع‌رسانی اخبار و فعالیت‌های حوزۀ علم اطلاعات و دانش‌شناسی در ایران، به زبان انگلیسی به جهانیان است. آی بولتن پس از انتشار آزمایشی یك شماره (شماره صفر) با تشكیل تیم هیئت تحریریه،‌ مترجمان و ویراستاران به طور رسمی در 26 ژوئن 2018 (5تیر 1397) منتشر شد. این نشریه با تیراژ 1000 نسخه برای سفارتخانه های ایران در خارج از كشور،‌ گروه های علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه ها،‌ موسسات آموزش عالی،‌ پژوهشگاه های سراسر كشور و شاخه های انجمن ارسال می شود.

آی بولتن همچنین به صورت الكترونیكی به نشانی http://ibulletin.info در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در نسخۀ الكترونیكی آن علاوه‌بر متن كامل خبرها مطالب بیشتر به‌صورت چندرسانه‌ای (multimedia) به مطالب افزوده می‌شود.

علاقه مندان به اشتراك و دریافت مستمر آی بولتن همچنین درج آگهی با رایانامه این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید مكاتبه نمایند.

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…