پیام تبریک رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی به انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران

24 آبان 1390

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی طی پیامی، موفقیت انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران را در پنجمین جشنواره بین المللی فارابی تبریک گفت.

دکتر اسحق صلاحی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در پیام خود خطاب به دکتر رضائی شریف آبادی، موفقیت انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران را در پنجمین جشنواره بین المللی فارابی تبریک گفته است.

 متن پیام به شرح زیر است:

"جناب آقای دکتر سعید رضایی شریف آبادی

ریاست محترم انجمن کتابداری و اطلاع رسانی

سلام علیکم

برگزاری جشنواره بین المللی فارابی ادای احترامی است، به ابونصر محمد بن فارابی، متفکر بزرگ ایرانی که در حوزه های مختلف از فلسفه و علوم گرفته تا جامعه شناسی، طب، ریاضیات و موسیقی آثار با ارزشی از خود بر جای گذاشته و مایه غنای گنجینه علوم ایران اسلامی گشته است، امروزه دانشمندان و پژوهشگران سراسر جهان وارثان این گنجینه هستند که با تلاش های گسترده خویش بر غنای آن می افزایند تا دانش بشری از حرکت نایستد.

 سپاس خدای بزرگ را که در پنجمین جشنواره بین المللی فارابی، «انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران» به عنوان انجمن برتر علمی برگزیده شد.

 بی تردید این توفیق پس از عنایات ذات اقدس الهی مرهون مدیریت جناب عالی است که با حضور فعال و موثر خویش موجب نیل به این توفیقات گردیده اید. این همه تلاش را سپاس می دارم و از خداوند متعال برای شما شادکامی و توفیق خواستارم.

اسحق صلاحی"

 گفتنی است، در پنجمین جشنواره بین المللی فارابی با موضوع «تحقیقات حوزه علوم انسانی و اسلامی» که در 7 آبان 1390 برگزار گردید، از انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به عنوان انجمن برتر علمی تجلیل شد.

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…