چاپ کردن این صفحه

نظرسنجي دوره‌هاي آموزش انجمن

27 مرداد 1392

دوره پنجم فعالیت انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، با رویکرد جدیدي کار خود را آغاز نمود. هیات مدیره دوره جدید، استفاده از سند راهبردی را در دستور کار خود قرار داده است. به تبع آن، کمیته‏ های مختلف نیز از این سند، تاثیر پذیرفته و وظایف و برنامه‏های خود را بر اساس محورهای آن تنظیم می‏کنند. کمیته آموزش، با توجه به رسالت آموزشی و کمک به بهبود آموزش رسمی و غیررسمی جامعه کتابداری، نیز از این قاعده مستثناء نیست.

 محورهايي كه در سند راهبردي انجمن براي كميته آموزش در نظر گرفته شده شامل موراد زير است:

- برنامه ريزي جهت ارائه آموزشهاي غيررسمي به افراد عضو و غيرعضو

- ياري در جهت ارتقاء سطح كيفي آموزشهاي رسمي كتابداري و اطلاع رساني در موسسات آموزش عالي كشور

- توجه به آموزش همگاني و ارتقاء سطح آگاهي عمومي پيرامون ارزش اطلاعات در زندگي فردي و اجتماعي افراد جامعه

به منظور اجراي اولين محور فعاليتهاي كميته آموزش كه در کمیته آموزش دوره‏ های پیشین نیز در دستور کار بوده است و به منظور بالا بردن سطح کیفی کارگاه‏ های آموزشی و تناسب مباحث آموزشی با نیاز مخاطبان، کمیته آموزش انجمن کتابداري و ا طلاع رساني نیاز به اعلام نظر اعضای هیات علمی، کتابداران و دانشجویان کتابداری در مقاطع مختلف است. به این منظور پرسشنامه اي در این زمینه طراحی شده است که از طریق لينك زیر در دسترس است. خواهشمند است با ارائه نظرات خود به کمیته آموزش در انجام این وظیفه، ما را یاری فرمایید.

جهت تكميل پرسشنامه اينجا را كليك كنيد.

 

 

موارد مرتبط

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…