چاپ کردن این صفحه

ديدار اعضاي هيات موسس شاخه آذربايجان با حجه الاسلام و المسلمین محمدی

26 آبان 1392

دیدار اعضاء هیأت موسس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران شاخه آذربایجان با مدیر عامل بنیاد خیریه مصلی اعظم حضرت امام خمینی(ره) تبریز حجه الاسلام و المسلمین محمدی

 

در ادامه جلسات تبلیغ و تبیین اهداف انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران شاخه آذربایجان در سطح استان، روز یکشنبه 12 آبانماه 92 هیأت موسس انجمن، دیداری با مدیر عامل بنیاد خیریه مصلی اعظم حضرت امام خمینی(ره) تبریز، حجته الاسلام و المسلمین محمدی داشتند.

 

در این دیدار اعضاء هیأت موسس انجمن با تشریح اهداف و رویکردهای خود به نقش وجودی انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی استان در ارتقاء فرهنگ مطالعاتی جامعه پرداختند. همچنین ضرورت وجود مرجع و پایگاهی برای کتابداران، اساتید و دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در سطح استان در جهت دریافت اطلاعات روزآمد و به اشتراک گذاری آن و ارتقاء جایگاه رشته در سطح استان تأکید نمودند.

 

حجه الاسلام محمدی نیز با ابراز خرسندی از تاسیس شاخه آذربایجان انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، بهبود زیر ساخت های فرهنگی و بستر سازی مناسب در جهت ارتقاء سطح مطالعاتی و ایجاد شور و شوق مطالعه و استفاده بهینه از فرصت‌ها و ایجاد کتابخانه‌های شبانه روزی را از مهمترین وظایف کتابخانه‌ها بر شمرد و تشکیل انجمن علم اطلاعات و دانش‌شناسی و همکاری آن با مجامع و سازمان‌های استانی را گامی ارزشمند دانست.

 

درپایان حجته الاسلام محمدی حمایت‌های مادی و معنوی خود و مجموعه مصلی را از تشکیل انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران شاخۀ آذربایجان اعلام نمود.

موارد مرتبط

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…