گفت‌وگوها

دبیر انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به عنوان نماینده انجمن در هم اندیشی زن و علم انتخاب شده اند.  این هم اندیشی در 14 اسفند 92 از سوی انجمن ترویج علم در وزارت علوم برگزار شد و سرکار خانم دکتر مریم اسدی دبیر انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به عنوان نماینده انجمن در هم اندیشی زن و علم  انتخاب گردید. همچنین ایشان به عنوان نماینده انجمن به عضویت کارگروه زن و علم انجمن ترویج علم در آمده اند. ارزیابی ایشان از هم اندیشی مذکور در مصاحبه ای در روزنامه شرق منتشر شده است. جهت مطالعه متن کامل مصاحبه اینجا را کلیک نمایید.

 

سید ابراهیم عمرانی، دبیر کمیته همایش های انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران اعلام کرد: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با کمیته برنامه ریزی علم اطلاعات و دانش شناسی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همایش 30 مهرماه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران به موضوع بازنگری سرفصل دروس کارشناسی علم اطلاعات و دانش شناسی خواهد پرداخت.

به گزارش لیزنا، دکتر سعید رضایی شریف آبادی طی پیامی استادان، دانشجویان و حرفه مندان حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی را به مشارکت حداکثری در انتخابات پنجمین دوره انتخابات دعوت کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

"بدون شک مهمترین رویداد این هفته برای کتابداران این مرز و بوم که کمتر از 36 ساعت دیگر بوقوع خواهد پیوست، انتخابات انجمن است. دوستان زیادی از پیشکسوتان و دلسوزان و صاحبنظران این روزها مطالبی در لیزنا و یا سایر رسانه ها درباره نقش انجمنهای علمی و اهمیت حضور در انتخابات انجمن نوشته اند. منهم به سهم خود از همه کسانی که نگران آینده رشته، دانشجویان و دانش آموختگان آن و شاغلین حوزه علم اطلاعات و دانش شناسی هستند دعوت می کنم تا در مجمع عمومی و پنجمین دوره انتخابات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران شرکت کنند.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…