کمیسیون انجمن های علمی ایران وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با اعطای لوح از انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران تقدیر کرد. در این مراسم که در حاشیه بیست و یکمین جلسه کمیته بازنگری شاخص های ارزیابی انجمن های علمی در روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه سال جاری در وزارت علوم برگزار شد، دکتر غلامحسین لیاقت دبیر کمیسیون انجمن های علمی ایران، طی سخنانی از تلاش های داوطلبانه 8 انجمن علمی که در مدت بیش از یک سال با انجام مطالعات و بررسی های همه جانبه، شاخص های ارزیابی انجمن های علمی را مورد بازنگری قرار دادند تشکر کرد و لوح تقدیر کمیسیون را به نمایندگان انجمن های عضو اهدا نمود. شایان ذکر است فرامرز مسعودی عضو هیات مدیره و مسئول برنامه ریزی و بهبود مستمر انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی ایران از طرف انجمن عضو این کمیته بوده و مشارکت فعالی در فرایند بازنگری شاخص های ارزیابی انجمن ها داشته است.

منتشرشده در اخبار انجمن

بر اساس گزارش شاخه مازندران، در دیدار و نشست صمیمی اعضای هیات مدیره انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه مازندران با دکتر علی نجفی نماینده محبوب مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی، که در روز پنج شنبه مورخ 30/10/1395 در دفتر ایشان از ساعت 16 الی 17 برگزار گردید، ابلاغ عضویت افتخاری ایشان از سوی دکتر یمین فیروز رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه مازندران تقدیم گردید. متن ابلاغ به شرح زیر می باشد:

منتشرشده در اخبار انجمن

وبگاه انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران برای دومین سال، موفق به دریافت رتبه نخست از دیدگاه مردمی و کاندیدای دریافت تندیس از سوی داوران، در نهمین جشنواره وب ایران شد.

منتشرشده در اخبار وب‌گاه

به گزارش كميته برنامه‌ريزي و ارزشيابي انجمن علمي كتابداري و اطلاع‌رساني ايران، در نخستين همايش تعالي آموزش علم اطلاعات و دانش‌شناسي، دانشگاه اصفهان (دكتر احمد شعباني)، دانشگاه الزهرا (دكتر معصومه كامران)، دانشگاه شهيد باهنر كرمان (دكتر عادل سليماني‌نژاد)، دانشگاه شهيد بهشتي (دكتر اميررضا اصنافي)، دانشگاه تبريز (دكتر رسول زوارقي)، دانشكده علوم اطلاعات و دانش‌شناسي دانشگاه تهران (، دكتر فاطمه فهيم‌نيا)، دانشگاه خوارزمي (دكتر يزدان منصوريان)، دانشگاه خليج فارس (دكتر سهيلا علوي) و دانشگاه شاهد (دكتر عبدالرضا نوروزي چاكلي) لوح اهتمام به كيفيت و تعالي انجمن را از دستان نوش‌آفرين انصاري، فتاحي و رضايي رئيس انجمن كتابداري و اطلاع‌رساني دريافت كردند..

منتشرشده در اخبار انجمن

بر اساس گزارش آقای فرامرز مسعودی، عضو هیات مدیره و رئیس کمیته برنامه ریزی و بهبود مستمر انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، در آخرین ارزیابی صورت گرفته توسط کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران موفق شد برای سومین سال پیاپی رتبه "A" را کسب کند. مسعودی گفت این ارزیابی مربوط به عملکرد انجمن در سال 1394 بوده که نتیجه آن طی نامه شماره 3/3/3/151805 از سوی کمیسیون انجمن‌های علمی به انجمن اعلام شده است. وی اضافه کرد با کسب این نتیجه، انجمن در دوره سه ساله پنجم هیات‌مدیره خود هم رکورد رتبه "A" را کسب کرده و هم آن را برای مدت سه سال حفظ نموده است. مسعودی گفت انجمن این موفقیت را مرهون تلاش‌های همه اعضا و دوست‌داران انجمن است که در میان آن‌ها شاخه‌های استانی انجمن و اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها نقش ویژه ای دارند.

منتشرشده در افتخارات انجمن

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…