به مناسبت برگزاری همایش چهره های ماندگار

31 مرداد 1390

بنام خداوند پرداد و مهر     خداوند گردون خدای سپهر

چهره های ماندگار برزیگران بی ادعایی هستند که عمری را در راه بهسازی و آماده سازی جامعه برای کشت و داشت و برداشت محیطی سرشار از دانایی و توانایی آحاد جامعه صرف نموده اند. در این راه از هیچ کوششی با وجود همه خارهای مغیلانی که در مسیرشان بدون شک قرار داشته است خود داری نکرده اند و گام های استوار خود را با توکل به خدای متعال و اعتقاد راستین به راهی که انتخاب کرده اند برداشته و به لطف حق رستگار خواهند بود.

 

اکنون که جامعه کتابداری و اطلاع رسانی ایران برای نخستین بار شاهد قدردانی از یکی از ده ها چهره ماندگار خود در این همایش است، ضمن تشکر از برگزارکنندگان مراسم و ارج نهادن به شخصیت استاد برجسته حوزه کتابداری و اطلاع رسانی آقای دکتر جعفر مهراد، توجه و تدبیر بیشتر به حرفه مندان و دانشورزان کتابداری و اطلاع رسانی به عنوان حافظان و اشاعه دهندگان دانش در جامعه را انتظار دارد.

باشد که در پرتو این توجه شاهد رونق روز به روز کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی کشور در انواع گوناگون آنها- اعم از عمومی و دانشگاهی – باشیم. انشاء الله.

 

انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران

آبان ماه 1389

نظر خود را ارسال کنید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…